Investice

Sólo investor vs. kopírka indexů

Je lepší být sólovým hráčem a sám si sestavovat investiční portfolio, nebo se vyplatí spíše vsadit na investice prostřednictvím indexových fondů? Tato otázka dokáže rozvinout mezi aktivními investory vášnivou diskuzi s množstvím důvodů pro i proti.

Finanční rozdíly mezi mužem a ženou

Rozhořčila vás někdy nespravedlnost nad tím, že ženy si ve své kariéře obecně vydělají méně než muži? Měl by nás tento fakt znepokojovat? A jaké jsou rozdíly ve finančním myšlení obou pohlaví?

7 poznávacích znamení bohatého člověka

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se vlastně bohatý člověk chová a podle čeho se pozná? Je to podle luxusního způsobu života? Nebo podle nadměrného hromadění majetku?

Investujete do akcií?

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik lidí u nás investuje do akcií? Odpověď je poměrně jednoznačná - málo.

Jak investují milionáři

Každý, kdo chce být bohatý, se musí řídit určitými pravidly. Zajímá vás, jaký postoj zaujímají při investování milionáři?

Investiční rady od Warrena Buffetta

Warren Buffett je jedním z největších a nejúspěšnějších investorů historie. Díky chytrým investicím do různých společností totiž vydělal miliardy dolarů.

Peníze jsou jako drogy

Peníze vyvolávají silné emoce. Ty mohou být přitom u každého z nás odlišné. Za peníze si sice štěstí nekoupíte, ale určitě bude lepší brečet v luxusní limuzíně než v tramvaji.

© Renta pro život s.r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top

Poraďte se s námi, jak dosáhnout na vlastní rentu.

Chci se stát rentiérem »

Chcete vlastní rentu?