Staňte se rentiérem

Zjistěte, jak jsem se dopracovala ke své první rentě a jak se sami můžete stát rentiérem.


Jak se i vy můžete stát rentiérem

rentiérOd změny režimu jsem přemýšlela, jak se do budoucna stát tím „bohatým“ důchodcem, které jsem viděla v zahraničí. Vždy jsem chtěla cestovat, užívat si života a plnit si sny. Sice jsem nevěděla, jak toho všeho co nejdřív dosáhnout, ale měla jsem silný cíl.

V roce 1995 jsem si poprvé na dovolené ze zaměstnání spočítala, jaký musím mít kapitál, abych mohla žít z výnosů a být finančně svobodná. Svůj cíl jsem si stanovila následovně: Ve svých 40 letech věku budu rentiér a nebudu pracovat pro peníze, ale budu se prací bavit bez ohledu na to, kolik mi vydělá.

A jak je tomu dnes? Mohu s klidným srdcem prohlásit, že jsem se roku 2012 stala rentiérem. Dnes již své zkušenosti a postupy, jak pracovat s kapitálem předávám dál – vám.

Leona Čechová


jak žije rentiér

Jak žije rentiér

Jakou máte radost ze splněných cílů?

Není nic krásnějšího, než zažívat pocit radosti a uspokojení ze splněných cílů. Je to stejně nádherný pocit, jako když člověk sní o nějakém hodně vzdáleném místě na této zeměkouli a pak se tam ocitne a nevěří vlastním očím, že si splnil sen.

Takových míst jsem si do současnosti splnila již mnoho a emoce zažívám stále stejné. Dotknu se nohama země či místa, o kterém jsem snila, a mám okamžitě oči plné slz radosti a vděčnosti, že se mi můj sen splnil.

reykjavikJak si plnit své sny

Nezapomenu na okamžik, kdy jsem v roce 1983 měla referát o kongresu konaném v městě Reykjavíku na Islandu. Našla jsem si o tomto městě tak úžasné informace, že jsem na závěr tohoto referátu  v 8. třídě na základní škole prohlásila, že se tam chci podívat, protože tam není žádný smog a je tam úžasná příroda.

Při této vzpomínce se dnes usmívám, protože to byla v té době velmi odvážné prohlášení. Ale v roce 2006 jsem stanula přesně před domem, kde se kongres konal a nikdo na světě si nedokáže představit, co jsem cítila. Byl to můj sen a já si ho splnila!


kdo se stará, ten má

Chcete se stát rentiérem?

Energie vítězství ze splněného snu je neuvěřitelná. Tuto energii jsem zažila mnohokrát. A stejně silná byla v okamžiku splnění mého cíle: získání statutu rentiéra – člověka žijícího ve finanční svobodě.

Kdo zažije stejné pocity, tak je na „stejné lodi“, a stejně jako já si říká:

„Škoda, že jsem nepracovala na tomto cíli daleko intenzivněji, abych jej získala dříve.“


peníze vydělávají ikdyž spítePředám vám své zkušenosti

Mám mnoho zkušeností a díky nim nyní pomáhám své rodině budovat už od mladého věku finanční svobodu. Pomáhám ostatním, kteří neměli zatím to štěstí, například dětem v SOS vesničce, a těším se z rozzářených očí a radosti těchto bytostí.

A až nyní chápu základní motto „nejdříve pomoz sobě a pak druhým!“ Je tak pravdivé. Dnes můžu pomoci já vám stát se úspěšnými rentiéry!

Jsem rentiér a baví mě spravovat peníze, hledat nové investiční příležitosti a pozorovat lidi, kteří díky mému návodu začnou měnit svůj život a před očima mi díky nově nabyté svobodě doslova ožijí a rozkvetou. Právě to mě velmi naplňuje. Mám radost z každého člověka, který změní život podle svých představ, na svět se usmívá a stane se mým přítelem rentiérem.

Leona Čechová: „Dobu krize každý bere negativně, ale já mohu konstatovat, že chytrý investor může z krize vytěžit stejně jak jsem to udělala já a i krize mi dopomohla k dalšímu kapitálu.“

Další krok » Zjistěte více o investování

Chci využít vaše služby »

© Renta pro život s.r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top

Poraďte se s námi, jak dosáhnout na vlastní rentu.

Chci se stát rentiérem »

Chcete vlastní rentu?