Můj důchod

Chcete své stáří prožít důstojně a spokojeně? Nespoléhejte na nejistý státní důchod a vezměte odpovědnost do svých rukou = vybudujte si pravidelnou rentu pro kvalitní život!


čas jsou peníze 3

Dostanu nějaký státní důchod a dožiji se ho?

Víte, že státní důchod v budoucnu získají jen ti, kdo splní přísné podmínky – odpracovaná léta a hranici odchodu do důchodu?

Státní důchod se vyplácí z tzv. průběžného systému. To znamená, že v daném roce je stát schopen vyplatit důchody jen v takové výši, v jaké peníze do systému odvedou pracující.

Vzhledem k tomu, že přibývá důchodců, ale počet lidí odvádějících peníze do důchodového systému naopak nepřibývá, stát musí provádět úpravu důchodů:

  • Zvyšuje nutný počet odpracovaných let
  • Zvyšuje hranici odchodu do důchodu
  • Snižuje výši důchodu

POZOR: Až 15 % lidí odchází do předčasného důchodu, protože nemohou sehnat slušnou práci, a tím si dále snižují výši státního důchodu.

Nechcete na stáří zůstat bez vlastních finančních prostředků odkázáni na stát?

spokojené-stáří

Jak si zajistit spokojené stáří

Vezměte odpovědnost do svých rukou. Ukážeme vám cestu, jak se stát spokojeným penzistou, a to dříve než vás stát pošle do důchodu.

Nevěříte tomu, že se můžete stát rentiérem? Ukážeme vám, jak tento „nereálný sen“ proměnit ve skutečnost. Představte si, že ráno vstanete kdy chcete a nebudete muset spěchat do práce. Ale naopak budete mít možnost věnovat se tomu, co opravdu chcete.

Ale pěkně popořadě, krok za krokem...

Další krok » Kdy půjdu do důchodu

© Renta pro život s.r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top

Poraďte se s námi, jak dosáhnout na vlastní rentu.

Chci se stát rentiérem »

Chcete vlastní rentu?